Αγαπητοί γονείς & κηδεμόνες,

Σας καλούμε σε συνάντηση την Τετάρτη 16/11/2022 και ώρα 18.00 στο χώρο του Σχολείου, με σκοπό την ενημέρωσή σας αναφορικά με την επίδοση, την επιμέλεια, τη φοίτηση και τη συμπεριφορά των παιδιών σας.

Σύντομη γενική ενημέρωση από το Δ/ντή του Σχολείου στην αίθουσα εκδηλώσεων.

Αναλυτική ενημέρωση: α)Φιλόλογοι στο γραφείο διδασκόντων, β) Μαθηματικοί στο διπλανό μικρό γραφείο διδασκόντων, γ) Φυσικών επιστημών στο εργαστήριο Φυσικής – Βιολογίας, δ) Κοινωνιολογίας- Οικονομίας -Πληροφορικής στην αίθουσα βιβλίων, ε) Θεολόγοι- Αγγλικών-Καλλιτεχνικών- Φυσικής Αγωγής στη βιβλιοθήκη, στ) Διευθυντής, Υποδιευθυντές στα γραφεία τους .

Θα ακολουθήσει ενημέρωση για τους γονείς & κηδεμόνες των μαθητών/τριών του Σχολείου από την Δρ. Χαροκοπάκη Αργυρώ, εκπαιδευτικό σύμβουλο Σχολικού Επαγγελματικού Προσανατολισμού του Ινστιτούτου Εκπαιδευτικής Πολιτικής του Υπουργείου Παιδείας με θέμα «ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ: ΜΑΘΗΜΑΤΑ, ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ, (ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΙ) ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΙ».

Με εκτίμηση.

Ο Διευθυντής του Σχολείου Χρ. Δαμιανίδης